FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Złożyłem zamówienie, jak mam dokonać opłaty za publikację?

Płatności za publikację proszę dokonać na podstawie faktury VAT, którą wyślemy za pośrednictwem kuriera na adres wskazany w zamówieniu wraz z publikacją.

Czy publikacja jest aktualizowana? Na czym polega ten system?

Tytuł jest aktualizowany co 3 miesiące zgodnie z planem wydawniczym. Nasi eksperci cyklicznie proponują pakiety dodatkowych materiałów. W wersji podstawowej i premium aktualizacje są odpłatne.

Zakupiłem wersję podstawową publikacji, jak długo będę mógł korzystać z zasobów serwisu internetowego?

Warunkiem stałego dostępu do wygodnej formy e-wydania jest opłacanie cyklicznych zestawów aktualizacyjnych. W dowolnym momencie można zrezygnować z aktualizacji, wystarczy złożyć rezygnację najpóźniej na 2 tygodnie przed ukazaniem się najbliższego zestawu aktualizacyjnego.

Zdecydowałem się na zakup wersji premium publikacji, co otrzymam w ramach tej wersji? Jak długo będzie trwać współpraca?

W tej wersji publikacji proponujemy wersje papierową publikacji wraz z dostępem do publikacji w wersji online. Dodatkowo co 3 miesiące pojawia się aktualizacje w wersji papierowej i online. Przedłużenie rocznego abonamentu na kolejny okres następuje automatycznie, pod warunkiem niezłożenia przez zamawiającego rezygnacji w terminie 14 dni przed końcem obowiązującego abonamentu.

NADAL MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI?

Napisz do nas na adres bok@forum-media.pl.
Chętnie odpowiemy.